Home PaSO ...............................................................................................................EN

KUP BILET


 

..................
.............................Andrzej Stec, tenor

Wielka Gala Karnawałowa Paderewski Symphony Orchestra i Copernicus Center
18 stycznia 2020, 7pm, Copernicus Center

Karnawał Pod Niebem Paryża!!!
Szalona karnawałowa noc w Paryżu


- najbardziej romantycznej i rozbawionej stolicy Europy!

Paryski karnawał ma swój niepowtarzalny charakter: wielka moda i wyrafinowany styl od zawsze wyróżniają ulice miasta, które stają się miejscem zabaw, popisów połykaczy ognia i kuglarzy, a przez ustrojone złotymi girlandami Pola Elizejskie przepływają pochody przebierańców.
Paryski karnawał ma smak czerwonego wina i zapach wykwintnych perfum, kusi roziskrzoną tysiącem świateł Wieżą Eiffla, tajemniczą atmosferą Montmartre’u, zabawną burleską, kabaretowym żartem.  Nie mniej roztańczony niż Wiedeń, bawi się w rytmach walców, barkaroli, polki i zuchwałego Can-Cana!
Paryski karnawał rozbrzmiewa najpiękniejszymi melodiami, jakie wyśpiewali dla świata Edith Piaff, Dalida, Charles Aznavour, Jacques Brel i inni.

A poza tym… zakochani twierdzą, że nie ma dla nich łaskawszego nieba, niż niebo Paryża!!!

Karnawał Pod Niebem Paryża – Ponad 100 wykonawcόw!

Gwiazdy wieczoru:
prosto z Polski - Jacek Wójciki i Monika Węgiel oraz
Mirosława Sojka-Topór (sopran), Olga Bojowic(mezzosopran) i Andrzej Stec (tenor),
balet
Chór i Paderewski Symphony Orchestra pod dyrekcją Wojciecha Niewrzoła

PROGRAM:
Arie i duety opery i operetki francuskiej, muzyka Straussów, Offenbacha, Bizeta, Gounoda, Ravela oraz muzyka filmowa i najpiękniejsze piosenki francuskie

Efektowna scenografia i kostiumy!
Prowadzenie: Barbara Bilszta

 

.. ............... Olga Bojovic- mezzosopran

 

 

 

 

 

 

Jacek Wójcicki – aktor teatralny, telewizyjny, filmowy, wokalista i artysta kabaretowy. Ukończył Wydział Aktorskim PWST w Krakowie, lauret wielu konkursówi festiwali. Od lat zajmuje na polskiej scenie pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.Monika Węgiel - polska aktorka teatralna i dubbingowa oraz piosenkarka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej (2007), Aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie.  Laureatka m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jej płyta „Carte blanche”, na której znalazły się przeboje Édith Piaf, zniknęła z rynku - rozchwytana przez miłośników piosenki francuskiej. Trzeba być szczęśliwcem, aby dostać bilety na recitale piosenkarki.

 

.............

.................Miroslawa Sojka Topor, sopran

  

 

 

   

Copyrights by Paderewski Symphony Orchestra