Home PaSO....................................................................PaSOPaSO 1997-20222 .............. ..........................................KUP BILET

Bilety: 773 467 9000

KUP BILET

 

Karnawał z PaSO 2023 z udziałem .......TRE VOCI!

GWIAZDY Piętnastej Gali Karnawałowej – sensacyjna grupa TRE VOCI
- Voytek Soko Sokolnicki. Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj, to trójka tenorów nowej generacji i nowego gatunku: POP- OPERA. Trzy niepowtarzalne, zachwycające głosy, trzy indywidualności i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się unikalny, charyzmatyczny koktajl, którego siłą są porywające koncerty na żywo. Na nowo odkrywają dla publiczności piękno klasycznych dzieł, nadając im współczesne brzmienie, a przeboje
muzyki popularnej podają w klasycznym stylu. Dzięki wrażliwości artystów i niezwykłemu zgraniu ich głosów, evergreeny zyskują nowy blask i jakość.

TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudzają zachwyt publiczności od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje MUZYKA, zawarli w swoich koncertach potężną dawkę zachwycających interpretacji, radości i humoru. Spotkania na żywo z publicznością są dla nich wyzwaniem, do którego podchodzą z entuzjazmem, wkładając w każdy koncert potrójną dawkę talentu i pozytywnej energii. Każdy Artysta inny, każdy ma swoją silną artystyczną osobowość, a kiedy stają obok siebie, dzieje się magia.

PROGRAM koncertu jest wyjątkowym połączeniem przebojów opery i musicalu, kina i muzyki
rozrywkowej, ulubionych melodii włoskich, muzyki latynoskiej, a nawet rocka! Zgodnie z tradycją nie zabraknie karnawałowych przebojów Wiednia - pięknego walca i ognistego czardasza.

WYKONAWCY

TRE VOCI / POLSKA - Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak, Miłosz Gałaj
Mirosława Sojka Topór, sopran
Teatr Tańca WICI oraz
Paderewski Symphony Orchestra i Chór pod dyrekcją Wojciecha Niewrzoła

MEDIA o koncertach TRE VOCI
Ci młodzi śpiewacy, to jedno z najważniejszych odkryć świata operowego w 2017 roku! Ich wizerunek sceniczny jest bardzo wyrazisty.” Beata Terczyńska, Nowiny 24

To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru. Oczarowali publiczność zaskakującymi wykonaniami tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO, czy choćby SHOW MUST GO ON.”
Wiktor Pleczyński, PetroNews

Tre Voci wiedzą, jak rozpalić publiczność. (…) Śmiechu było zresztą bardzo dużo podczas całego wydarzenia, bo panowie pozostawali w nieustannym kontakcie ze słuchaczami."
Ewa Palińska, kultura.trojmiasto.pl

 

BILETY: Biuro PaSO: 5400 N. Lawler Ave., Chicago
tel. 773 467 9000


Księgarnia D&;Z: 5507 W. Belmont, tel. 773 282 4222
POLAMER: 4747 N. Harlem tel. 708 867 9200 /
1107 Mt. Prospect Plaza, tel. 847 253 0722

copernicuscenter.org / bilety.com

 

 

 

   

Copyrights by Paderewski Symphony Orchestra