Home PaSO ...........................

KUP BILET

Michal Szpak – artysta emocji

Sobota, 28 kwietnia o 7 wieczorem, w Copernicus Center.

Michał Szpak to dzisiaj najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie. Od sukcesu w 2011 roku w programie telewizyjnym X Factor, w którym dotarł do wielkiego finału, jest najczęściej komentowaną osobowością polskiej sceny, każde jego pojawienie się budzi emocje.

Trudno się dziwić – Michał zachwyca swoim głosem, wydaje się mieć nieograniczone możliwości wokalne. W ciągu siedmiu lat stał się artystą dojrzałym, w pełni świadomym swoich wyborów. Zachował przy tym to, co wyróżniało go od początku: niezwykłą siłę artystycznej wypowiedzi. Jest prawdziwy - nie kreowany, szczery – nie kalkulowany, otwarty bardziej niż ktokolwiek i wrażliwy jak sejsmograf. Michał Szpak swoją obecnością na polskiej scenie muzycznej obnaża fałsz i sztampę, blichtr, rutynę i przeciętność. Rozbraja i otwiera serca swoją uczciwością i jednocześnie budzi zachwyt wartościami, które ma nam do przekazania. No właśnie – bo Michał nie wychodzi na scenę, żeby być podziwianym, choć jego długie włosy, fantazyjne kostiumy i pomalowane paznokcie wskazywałyby na to. Nic bardziej mylnego – Michał śpiewa, żeby wyśpiewać to, co dyktuje mu jego wrażliwa dusza. Jest w tym tak bardzo autentyczny, że publiczność poddaje się jego emocjom i odpłaca szczerym i bezwarunkowym zachwytem.

W ciągu ostatnich trzech lat posypały się nagrody i kariera młodego wokalisty nabrała zawrotnego tempa: po wygraniu zaciętych krajowych eliminacji Michał reprezentował Polskę w 61. Konkursie Eurowizji, gdzie doszedł do finału i w głosowaniu międzynarodowej publiczności otrzymal 3 miejsce – ponad 20 mln głosów. Wyśpiewał wiele prestiżowych nagród w tym, te najważniejsze: SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2015), SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole w 2016 roku. Otrzymał także tytuł Gwiazda Plejady - Osobowość Roku 2016. Jest trenerem i jurorem w programie TVP2 „Voice for Poland”. Ostatnie tygodnie przyniosły mu nagrodę Telekamera 2018 w kategorii Najlepszy Juror. Sprzedaje rekordowe nakłady płyt: CD „Color Of Your Life” osiągnęło status diamentowej płyty – ponad 460 tys. sprzedanych egzemplarzy, a tytułowa piosenka znalazła się na liście Top 50 -USA-Spotify Viral 50 Billboard oraz Top 10 iTunes w kilkunastu krajach Europy.

Projekt Michał Szpak Classica Tour był dla fanów Artysty niespodzianką – przyniósł przeboje Michała w nowych, rockowo - klasycznych aranżacjach, w wykonaniu zespołu Michała oraz kwartetu smyczkowego. Występuje w nim gościnnie siostra Michała – Marlena, wspaniały sopran klasyczny. W Chicago kwartet został rozbudowany do rozmiarów orkiestry symfonicznej, a więc szata dźwiękowa wzbogaciła się o nowe brzmienia i efekty. W programie koncertu w Copernicus Center znajda się wszystkie największe przeboje, w tym „Color Of Your Life” „Jesteś Bohaterem”, „Byle Być Sobą”, „Don’t Poisson Your Heart”, a także inne utwory ukochane przez publiczność: ”Rosanna”, „ Tic Tac Clock” jak również piękne ballady „Bo Życie Takie Jest”, „Upaść, Ale Wstać” czy „Ostatni Zakręt”. Nie zabraknie światowych przebojów, utworów filmowych i musicalowych - także w pięknych duetach z siostrą Marleną.

Koncert rozpocznie nasza wspaniała, niezwykle utalentowana Karolina Baran (Kaeyra), która z towarzyszeniem własnego zespołu i orkiestry wykona kilka utworów ze swojej najnowszej płyty „Fontaine of Gold”

Paderewski Symphony Orchestra i Fundacja Kopernikowska zapraszają na koncert Micha Szpaka, który odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia o 7 wieczorem, w Copernicus Center.

Bilety w cenach od $40 do $78 dolarów są do nabycia w biurze PaSO, DOMA, D&Z, Polamer, Copernicus, bilety.com. INFORMACJE: pasochicago.org. Tel. 773 467 9000

 
Wywiad z Michalem Szpakiem na antenie RADIA 1030AM, 1300AM oraz 104.7FM i 107.1FM

Dziekujemy Redakcji Polskiego Radia za LIVE STREAMING i red. Pawlowi Kulinskiemu za doskonaly wywiad

 

Bilety na koncert do nabycia:
biuro PaSO 5844 N. Milwaukee Ave Chicago IL 60646
tel 773 467 9000

copernicustickets.com
bilety.com
DOMA, POLAMER, Ksiegarnia D&Z

 

 

   

Copyrights by Paderewski Symphony Orchestra